Про компанію
Про компанію

Компанія Beaphar була створена Бернардом Аа в 1942 році, в невеличкому містечку Раалте в Нідерландах і до сьогодні залишається сімейним підприємством.

Компанія Beaphar має власну дослідницьку та виробничу базу, що розташована у Нідерландах, де виготовляється понад 800 видів продуктів для тварин:

-засоби догляду, профілактики та корекції поведінки,

-кормові вітамінізовані добавки та ласощі,

-корми,

-протипаразитарні засоби.

Виробництво відповідає міжнародним стандартам GMP, що гарантує найсуворіше дотримання технологій і постійний контроль якості.

Удосконалення виробництва та якості продукції – це головний девіз компанії Beaphar.

Широкий асортимент та незмінно висока якість товарів ТМ Beaphar дозволяє компанії бути лідером на європейському та на світовому ринках. Продукти компанії продаються в понад 100 країнах світу, зокрема в Україні понад 20 років.

Власники домашніх тварин, ветеринарні клініки та численні клуби, які всі ці роки використовують продукцію Beaphar, віддають ій перевагу за високу якість та чудові результати використання.

Основна мета компанії – дотримуючись високої якості товарів допомагати кожному власнику домашніх тварин турбуватися про своїх улюбленців найкращим чином. Тому, що домашні тварини теж наша сімя!