Історія компанії
Історія компанії

1939 - 1942

Компанія Beaphar була створена під час Другої світової війни паном Бернардом Аа. Фірма була названа на честь її засновника Beaphar = Бернарді Аа Фармацевтика, вимовляється: [беафар]. На пана Аа великий вплив зробив його дід, який був млинарем і великим любителем домашніх тварин, що послужило розвитку напряму гомеопатичних засобів для собак і котів. 

1950 - 1970

historie1

Почато виробництво першого ветеринарного продукту Staupecid, за ним слідують інші ветеринарні препарати. 

1974

Компанія розширює сферу діяльності та починає спеціалізуватись на мінеральних продуктах для собак і котів та кормів для птахів. Син засновника Хенк Дж. Аа відкрив свій перший філіал за межами території Нідерландів - Beaphar GMBH в Німеччині.

1979

Розширення продовжується. Великий крок в світі ветеринарної медицини - розвиток науково-дослідного відділу. Компанія створює власну науково-дослідну лабораторію. 

historie2

1993

Після восьми років ретельних досліджень фірма отримує дозвіл на виробництво і реалізацію інсектоакаріцидних крапель "Spot on" від бліх та кліщів. Beaphar стала однією з перших компаній, яка зареєструвала цей тип захисту від паразитів.

1994

Beaphar зливається з Sherleys - британською компанією, яка є дочірнім підприємством швейцарського хімічного та фармацевтичного гіганта Ciba Geigy (Novartis), - і починає свою діяльність на Британських островах.

2000

Створюються дочірні компанії Beaphar Азія, Beaphar Польща і Beaphar Східна Європа (до складу входять Чехія, Словаччина і країни колишнього СРСР).

2007

Beaphar приєднується до британської компанії Sinclair -фахівця у виробництві лікарських засобів для тварин. Обидві команди (Сінклер і Beaphar Великобританія) об'єднуються і стають найбільшим виробником на ринку в своїй галузі. 

2008

Відкриваються представництва Beaphar в Італії, Норвегії, офіси продажів Beaphar Біо в Угорщині та Beaphar Hellas в Греції.

2009

Beaphar Великобританія виграє престижний титул "Виробник року". 

2014 - і по цей час

Продукція Beaphar продається у понад 100 країнах світу і є абсолютним лідером на ринку.