Умови повернення
Умови повернення

Повернення товару належної якості

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути товар належної якості продавцеві протягом 14 днів з дня отримання замовлення. Повернення товару можливе при умові, якщо він не був у використанні та був збережений його товарний вид.

Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню), затверджено постановою КМУ від 19.03.94 р № 172. До нього входять: лікарські препарати і медичні засоби, предмети сангігієни, світлочутливі товари, парфюмерно-косметичні вироби, дитячі іграшки , ювелірні вироби з дорогоцінних металів, тканини, білизна натільна, постільна білизна і деякі інші товари.

При поверненні товару належної якості вартість доставки не повертається.

Для оформлення повернення вам необхідно звернутись до менеджера інтернет-магазину за телефоном +38(050) 339-54-42

 

Повернення товару неналежної якості

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути товар неналежної якості продавцеві протягом 14 днів з дня отримання замовлення. Товар неналежної якості – це той товар, який є непридатним для використання за призначенням, бракований товар, товар, який має недоліки (недолік – це порушення обов’язкових вимог до товару), з вичерпаним терміном придатності.

Для оформлення повернення вам необхідно звернутись до менеджера інтернет-магазину за телефоном +38(050) 339-54-42